• Din tilfredshed tællerVores ambition er garanti på tilfredshed
  • Service og kundeserviceTestet af over 100.000 danskere
  • DK's største leverandørMassage til hele Danmark er top prioritet!
  • Byt til nyt ordning Opgrader din massagestol til en nyere model

WeCare4u medarbejdere

Nedenfor finder du alle vores komptente medarbejdere hos WeCare4u.
Har du været i kontakt med os kan du altid ringe til en konsulent eller direkte på vores hovednummer 28100600

Administration

Søren Ciltik

Direktør

Tlf. 41329000
ciltik@wecare4u.dk

Louise Dahl

Administration og bogholderi

Tlf. 41329002
louise@wecare4u.dk

Soner Sahin

Administration

Tlf. 41329003
soner@wecare4u.dk

Salgsteam

E. Ozker

Salgschef Privat

Tlf. 41329032
eo@wecare4u.dk

David T.

Salgschef Privat

Tlf. 41329004
david@wecare4u.dk

Levent U.

Salgschef Erhverv

41329021
lu@wecare4u.dk

Frederik Lundgreen

Salgskonsulent

41329022
frederik@wecare4u.dk

Lukas Præstgård

Salgskonsulent

Tlf. 41329007
lukas@wecare4u.dk

Alex Kara

Salgskonsulent

Tlf. 41329013
alex@wecare4u.dk

Volkan Suna

Salgskonsulent

Tlf. 41329009
volkan@wecare4u.dk

Berke Kitir

Salgskonsulent

Tlf. 41329030
bk@wecare4u.dk

Serviceteam

Altan Ünkap

Servicechef

Tlf. 41329005
altan@wecare4u.dk

Gaffar Altuntas

Servicemedarbejder

Tlf. 41329010
gaffar@wecare4u.dk

Rashid Mohammad

Leverings- og servicemedarbejder

41329031
rm@wecare4u.dk